.

.

PDGJG Gown Коса за Сечење Кејп Фризер Заврши Берберот Gown Престилка Салон Работа Престилка со Џебови Миленичиња Чешлање Облека (Боја : А, Големина : X-Large)

PDGJG Gown Коса за Сечење Кејп Фризер Заврши Берберот Gown Престилка Салон Работа Престилка со Џебови Миленичиња Чешлање Облека (Боја

Мислење на купувачите:

DEN 3938.64
Износ
Залиха

Црна фризери кејп, целата должина да се заштити облека.Чувајте ги вашите облека чисти и суви со црно фризерски кејп.со кука и се погледне fastener на задната страна за безбедна одговара.Помалку неред, помалку дамки и удобен за носење.Совршен за коса за сечење, боење, стил и perming.Функција : Црна фризери кејп, целата должина да се заштити облека.Чувајте ги вашите облека чисти и суви со црно фризерски кејп.со кука и се погледне fastener на задната страна за безбедна одговара.Помалку неред, помалку дамки и удобен за носење.Совршен за коса за сечење, боење, стил и perming.Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1x престилка.Прилагодливи Лигавче Мека Готвач Престилка.

Декларирани својства

Најдобри предлози