.

.

Nudquio Портокал Кавер-Виткање Чување на Кутии со Рачки 10.6 Инчен Расклопна Ткаенина Коцки Организатор Кутии се Применуваат за Фиоки Дома Плакарот Полица

Nudquio Портокал Кавер-Виткање Чување на Кутии со Рачки 10.6 Инчен Расклопна Ткаенина Коцки Организатор Кутии се Применуваат за Фиоки

Мислење на купувачите:

DEN 647.76
Износ
Залиха

Стп.Основни информации : Оваа кубни расклопна складирање кутија е направен од високо-квалитет СТП кожа и платно ткаенина, со силна структура и издржливост.На високо-квалитетни производи се направи полесно за да го користите кога ќе треба да ги зачувате објектите.Предности : рачки на двете страни, погодно да се носи на складирање кутија.На страна од кутијата има здрав картон и отстранлив дното панел, така што може да се свитка тоа до кога не ви е потребна за лесни за складирање.Предности : производот е силен капацитет за складирање, која е многу погодна за чување и организирање на предмети во плакарот или публикации, правење на вашиот средина повеќе чисто и уредно.Применливи сцена : Оваа складирање кутија е практична ,Тоа е совршен за складирање објект за дневна соба, спална соба, бања, нови простории и занает соба.Посебна забелешка : Нашите производи се прифати прилагодени модели, ако имате било какви потреби или било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Идеална количка за складирање полето, простор-за заштеда на добра предмети, и голем капацитет за складирање простор за производот, што на вашата средина среди и концизен.

Декларирани својства

Најдобри предлози