.

.

STAINMASTER Тепих Почиста, голем Сообраќај Пена за Чистење, 22 Fl Мл

STAINMASTER Тепих Почиста, голем Сообраќај Пена за Чистење, 22 Fl Мл

Мислење на купувачите:

DEN 383.76
Износ
Залиха

STAINMASTER Тепих голем Сообраќај Почиста лифтови нечистотијата од тепих за брзо, лесно се чисти во секое време.Ги отстранува свежи и земјата-во нечистотија и штити тепих од следи-во нечистотија со невидлива бариера.Freshens и чисти тепих во вашите најчесто користени домаќинство области со свежи, светлина, мирис.Совршен за тешки сообраќајни гранки, како ходници, слетувања, скали и други често користени области. 1 STAINMASTER Тепих голем Сообраќај Почиста Пена Аеросол 22 ОЗ Спреј Шише.STAINMASTER Тепих голем Сообраќај Почиста темелно лифтови нечистотијата од вашите најмногу користени carpeted области и се однесува на заштитна бариера за да се задржи вашиот тепих почиста, подолго.

Декларирани својства

Најдобри предлози