.

.

Автомобил Аудио Примачите со GPS Навигација Carplay за Toyota е корола 11 2012-, Андроид 10 Bluetooth Стерео во Автомобил со 10.1 Инчен IPS Екран Андроид Авто DSP RDS 4G

Автомобил Аудио Примачите со GPS Навигација Carplay за Toyota е корола 11 2012-, Андроид 10 Bluetooth Стерео во Автомобил со

Мислење на купувачите:

DEN 340.80
Износ
Залиха

✾【USB ПРИКАЖУВАЊЕ на ЕКРАНОТ】 Прикажување на екранот на вашиот Андроид (вклучувајќи пластична рамка)1x GPS Antenna1x моќ cableand други потребни кабли и plugs1 x надворешни microphone1 x копија camera Tips Select Професионален Високо-квалитетни GPS Навигација за вашиот љубовен автомобил, само не само да изберете совршен производ ,но, исто така, најдобра услуга!Ако Инсталирате имате било какви прашања, ве Молиме да бидат слободни да контакт нашата служба за корисници, нашите пријателски услуги на клиентите професионалци ќе ви помогнат во секое време, ви благодариме!(Настава не е вклучена,но ние може да ви помогне во текот на 24 h кога ќе conect нашата ).

Декларирани својства

Најдобри предлози