.

.

Четка за заби кутија 10pcs Четка за заби Капакот на Држачот за Преносни Четка за заби за Чување Кутија за Кампување Заштита на Четка за заби Капа Случај Мултифункцион?

Четка за заби кутија 10pcs Четка за заби Капакот на Држачот за Преносни Четка за заби за Чување Кутија за Кампување Заштита на Четка

Мислење на купувачите:

DEN 597.84
Износ
Залиха

Силна запечатување, опрема облик дизајн, течење-доказ и анти-пропадна; преносни јаже е полесно да се носат.Направени од храна одделение PP материјал,.не-токсични, без мирис, се безбедни за употреба.Компактен и лесен,.преносни и лесно да се носат,.Погоден за патување, бизнис, кампување, салата, семејство, хотел, school Specification : Боја : Зелена, Розова, Сива, Бела Материјал : ПП Големина : 19*2 CM Пакетот Вклучува : 1 x Четка за заби за чување - Само еден случај вклучени, четка за заби Не е Вклучена. - Не може да биде малку грешка на големината за рачно мерење. - Поради различни осветлување ефект и го следи поставување, реалните предмети боја може да не е точно ги рефлектираат боја на слики.

Декларирани својства

Color:
Green, Pink, Grey, White
Material:
PP
Size:
19*2CM
Package Includes:
1 x Toothbrush storage case
- Only a case included, toothbrush is Not Included. :
- There might be little error of size for manual measurement. :
- Due to different lighting effect and monitor setting, actual items color may not exactly reflect color on pictures. :

Најдобри предлози