.

.

OMYLFQ Ткиво Носители Креативни Керамички Хартиена Крпа Складирање Кутија Розова Зајакот Десктоп Дома Хартија Складирање Кутија Забава Дневна Соба Кафе на Маса, Уме?

OMYLFQ Ткиво Носители Креативни Керамички Хартиена Крпа Складирање Кутија Розова Зајакот Десктоп Дома Хартија Складирање Кутија Забава

Мислење на купувачите:

DEN 1825.68
Износ
Залиха

Влажни марамчиња кои е отворена по употреба е лесно soiled од прашина и друга нечистотија.Оваа кутија да може ефективно да ви помогне да се избегнат ваквите проблеми.Производот има уникатна форма, едноставен и елегантен, елегантен стил, убави бои, зајакот изглед, нема база дизајн.Рачно изработени, меки линии, исклучителна изработка, и удобно се чувствуваат.Внатрешниот простор на производот е пространа и лесно да се чисти.Високо-квалитетни керамички материјал, не е лесно да исчезнат или да се деформира, издржливи.Анти прашина,држи се брише свежо и влажно.Погоден за канцеларија работа соба, дневна соба, спална соба, тоалет и на многу други места.Име на производ : ткиво box Product материјал : ceramic Product тежина : околу 1000g Applicable места : спална соба, дневна соба, кујна, трпезарија, студија соба, итн.прашува : 1. 20 cm (7.8 инчи) високи и 25 cm (9.8 инчи) широк.2. Поради прирачник за мерење, некои мали грешки може да се случи, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.3. Поради различни агли и снимање светлина, мало боја разлика може да се случи, ве молиме да се разбере.4. Поради тоа што е рачно изработени, не може да биде мала грешка, ве молиме да се разбере.5. Ве молиме имајте предвид дека керамички материјали се кршливи, ве молиме користете мека крпа при чистење.6. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со нас преку e-mail, ние ќе ги реши проблемите што е можно поскоро.7. Добредојдени да ги споделат и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.8. Постојат и други лекови, во овој магазин, добредојдени сте да ја посетите повторно!.

Декларирани својства

Најдобри предлози