.

.

10Pcs Храна Складирање Торба Печат Зеленчук Овошје Организатор Рерна Пластична Кеса Hello Kitty Мелодија Цртан филм (Hello Kitty)

10Pcs Храна Складирање Торба Печат Зеленчук Овошје Организатор Рерна Пластична Кеса Hello Kitty Мелодија Цртан филм (Hello Kitty)

Мислење на купувачите:

DEN 311.76
Износ
Залиха

Пакет се вклучени : 10pcs складирање торба.Материјал : ПП.Големина : 14*16cm Тип : 3. Функции : храна за складирање торба, патувањето организаторот, запечатени ќеси,.Многу други функции може да се користи.Симпатична цртан филм го прави вашиот живот шарени и убави.Висок квалитет направени за повторувачки употреба.Заштеда на време и пари.Пакет се вклучени : 10pcs складирање торба.Материјал : ПП.Големина : 14*16cm Тип : 3. Функции : храна за складирање торба, патувањето организаторот, запечатени ќеси,.Многу други функции може да се користи.Симпатична цртан филм го прави вашиот живот шарени и убави.Висок квалитет направени за повторувачки употреба.Заштеда на време и пари.

Декларирани својства

Најдобри предлози