.

.

Jamaican Манго & Вар Црна рицинус Чајно Дрво 4 Оз,Пакет од 3

Jamaican Манго & Вар Црна рицинус Чајно Дрво 4 Оз,Пакет од 3

Мислење на купувачите:

DEN 990.72
Износ
Залиха

Помага да го направите влага.За сува оштетена коса.Одлично за омекнување на кожата.Ублажува чеша главата.Одличен е за сува кожа.Jamaican Црна Castor Масла се моќни сите-цел смирување масла, печени и земјата рачно.Jamaican castor грав потоа се варат да се произведе 100% чист органски масло.Овие чиста и нерафинирано масло го задржат својот nutritive својства, што ги прави одлични за кожата, омекнувачки, навлажнувачки масажа масла, или врело масло третмани за сува, оштетена коса.

Декларирани својства

Најдобри предлози