.

.

Jian E 33 Боја Природни Камења и Кристали Точка Стапче Реики Исцелување Камен Кула Енергија Руда Минерални Полиран Занаети Дома Декорација Медитација Терапија - (Боја

Jian E 33 Боја Природни Камења и Кристали Точка Стапче Реики Исцелување Камен Кула Енергија Руда Минерални Полиран Занаети Дома Декорација

Мислење на купувачите:

DEN 459.60
Износ
Залиха

Стави кристал точка на компјутер, ТВ, микробранова печка и други електрични производи или околу, може да го намали својот зрачење, заштита на човековото тело не ќе биде премногу мешање на електромагнетна wave Size и weightlength : 50-60 mm ширина : 15-20 mm дебелина : 15-20 mm тежина : 20-30 glength : 61-70 mm ширина : 15-20 mm дебелина : 15-20 mm тежина : 30-40 glength : 71-80 mm ширина : 15-20 mm дебелина : 15-20 mm тежина : 40-50 g.ИЗНЕНАДУВАЧКИ ПОДАРОЦИ : Секој Исцелување Прачки Поставите доаѓа со исклучителен подарок кутија.Подобрување на ефикасноста на работата.Седи медитација со кристално точка ќе ја зајакне вашите лични извор на инспирација и изостри вашиот ум.Секоја од 7 центри претставува физичка,емоционална или ментална состојба,помагајќи да се збогати еден дух и благосостојба На чакра камења се користи за да се балансираат енергетските центри на дневна основа и да се зајакне чакра исцелување.Добредојдовте на нашата продавница!Производ Продажба Единица : 1 PCThese материјали се 100% природен камен crystals The ефект на кристал камења point1.Намалување на електромагнетна радијација.3 ГОЛЕМИНА : 50-60mm , 60-70mm , 70-80mm.Тоа е нормално постојат некои мали природни дупки и пукнатини.

Декларирани својства

Најдобри предлози