.

.

Обоени Ајкула Маскота Организатор Кутија Кожа Накит Кутија за Паричникот, Види, Клуч, Монета, Мобилен Телефон и Канцеларијата на Опрема за Складирање 20.5x20.5cm

Обоени Ајкула Маскота Организатор Кутија Кожа Накит Кутија за Паричникот, Види, Клуч, Монета, Мобилен Телефон и Канцеларијата на

Мислење на купувачите:

DEN 359.76
Износ
Залиха

Димензии:8 x 8 инчи/20.5x20.5cm.Материјал:кожа.Виткање Дизајн:со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак станот во вашиот случај или торба,Еден двострано печатење.Едноставна и Практична: Дава елегантен изглед и потреби,што се користи за чување на вашиот мобилен телефон,да се види,клуч,накит и промени и др.КАМЕРИЕР ЛЕНТА ШИРОКА УПОТРЕБА : Погодност за Чување на работи за дом,канцеларија,Отворено Партија и убав изглед како Мебел.Едноставна кожа фах организатор Лондон кожа фах организира осмислена и направена со цел за производство на функционална производ и удобен и модерен додаток кој може да се потпре на.удобен кожа фах организатор е дизајниран за секојдневна употреба и тоа ви помага да се допрат вашите лични предмети лесно без разлика дали сте во вашиот дом или канцеларија.ако Имате Било какви Прашања,ве молиме Слободно да Ни e-mail,ние Ќе Ви Одговори што во Времето.

Декларирани својства

Најдобри предлози