.

.

Spigen Ултра Хибрид Наменета за Apple iPhone Xs (2018) / Наменета за Apple iPhone X (2017) - Црвена

Spigen Ултра Хибрид Наменета за Apple iPhone Xs (2018) / Наменета за Apple iPhone X (2017) - Црвена

Мислење на купувачите:

DEN 599.76
Износ
Залиха

Хибрид дизајн направен од крути назад и флексибилни браник.Мили-одделение заверена со Воздух Перница Технологија.Долготрајни јасност отпорни на yellowing.Дизајниран за Apple i Phone XS Случај (2018) / Наменета за Apple i Phone X Случај (2017).Хибрид структура направена од шок-абсорбента браник и цврсти назад.Тенок профил со прецизна cutouts и одговора на копчиња.Долготрајни јасност со цврсти КОМПЈУТЕР назад за да се прикаже уред со личноста.Прецизни cutouts и тактилни копчиња се обезбеди брз пристап и повратни информации.Мили-Одделение за Заштита на Воздух Перница Технологија во сите агли.Искуство хибрид технологија која пакети напредни капка заштита во еден слој.Ултра Хибрид комбинира шок-апсорбирање на флексибилни браник со цврсти назад за да се зголеми одбранбени карактеристики.Кристално јасна назад дизајниран за да се зачува оригиналниот изглед на телефонот без yellowing со текот на времето.Аглите се чувано со Воздух Перница Технологија која ги зема сите шок од секојдневниот влијанија.Земете Ултра Хибрид на друго ниво со додавање на личноста со персоналните предмети да се важнича со уредот.Хибрид структура направена од шок-абсорбента браник и цврсти назад Тенок профил со прецизна cutouts и одговорно копчиња долготрајни јасност со цврсти КОМПЈУТЕР назад за да се прикаже уред со личноста Прецизни cutouts и тактилни копчиња се обезбеди брз пристап и повратни информации Мили-Одделение за Заштита на Воздух Перница Технологија во сите агли.

Декларирани својства

Најдобри предлози