.

.

Голем Капацитет Режа Торбичка, Косата Режа Holster, Режа Торбичка Holster со Појас за Фризери, Кожа Фризерски Половината Носителот Случај Торба за Коса Салон Берберот

Голем Капацитет Режа Торбичка, Косата Режа Holster, Режа Торбичка Holster со Појас за Фризери, Кожа Фризерски Половината Носителот

Мислење на купувачите:

DEN 527.76
Износ
Залиха

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Таа има хуманизирано дизајн со голем капацитет, голем простор.Постои 7 режа џебови за стриже, ролери чешел или чешел клип, и 1 главниот голема џеб за други алатки.Димензии на торба е прибл. 21.5 x 9.5 cm / 8.46 x 3.74 во.ИСКЛУЧИТЕЛНА ПРЕВИДИ : складирање торба украсени со кафеава боја.Луксузен инлеи се цврсти и издржливи, зголемување на унапредување на додатокот.Тоа е цврст и издржлив, не е лесно да падне.Уникатен стил и лесни и простор за заштеда на енергија, да ги задржи вашите повеќето берберот алатки на вашата страна.Тоа е основна алатка за коса салон.AJUSTABLE ПОЈАС : појас е отстранливи.Можете да ја определите должината како на берберот височина.Тоа е исто така многу погодни за брзо отстранување и носење на.Тоа може да собере околу половината многу удобно.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Што е направен со висок квалитет СТП кожа материјал, кој е стилски и добар изглед.Тоа е одличен организатор за работа во коса салон.Тоа е посебно дизајниран за берберот, коса салон или миленичиња чешлање стилист употреба.ОДЛИЧЕН ДИЗАЈН DETIALS : Секој занитвам и заедничката помеѓу појас и торба е направен од нерѓосувачки челик.Тоа е тешко да се скрши.Водоотпорен и rustproof.Со силна мерење способност, торба нема да се деформира, дури и сите мали кеси се полни.Функција : 1. Голем капацитет, хуманизирано дизајн, одговара за 7 ножици, clipper, ролери чешел и чешел клип. 2. Луксузен инлеи се цврсти и издржливи, ретро хардверски додатоци се луксузни и високо‑квалитетни, цврсти и трајни, не е лесно да падне. 3. Дизајнот е супер убаво и практично дека тоа може да биде брзо отстранети и носени натаму. 4. Направени со висок квалитет материјал кој е стилски и добар изглед. 5. Монтажни појас со клип, одговара на околу половината удобно.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Фризерски Појас Торба Функција : Продавница фризерски алатка, ножици fader, чешел и сл.Големина : Прибл. 21.5 x 9.5 cm / 8.46 x 3.74 во Применува за : Берберот, дома, итн.Пакет Листа : 1 x Фризерски Појас Bag1 x Рака.

Декларирани својства

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Hairdressing Belt Bag 
Function:
Store hairdressing tool, scissors fader, comb, etc.
Size:
Approx. 21.5 x 9.5cm / 8.46 x 3.74in
Applicable to:
Barber, home, etc.
Package List:
1 x Hairdressing Belt Bag1 x Strap :

Најдобри предлози