.

.

Можам Да Направам Сите Нешта Преку Христос, Кој Ги Зајакнува Мене Филипјаните Ѕид Decals Цитати Винил Цитат Налепница Дома Декор Знак Зборови, Букви

Можам Да Направам Сите Нешта Преку Христос, Кој Ги Зајакнува Мене Филипјаните Ѕид Decals Цитати Винил Цитат Налепница Дома Декор

Мислење на купувачите:

DEN 335.76
Износ
Залиха

Ѕидот Decal Боја : Црна.Големина : 28" Широк x 13" Висока.Направени од 7 години Висок Квалитет на отворен/затворен винил.Може да се користи на ѕид или било кој друг мазна површина.само лепило ѕид decal - лесен за инсталација.Ова е за на ѕид decal која вели : "можам ДА НАПРАВАМ СИТЕ НЕШТА ПРЕКУ Христос, КОЈ ги Зајакнува Ми -ФИЛИПЈАНИТЕ 4 : 13" Приближното Decal Големина : 28" Широк X 13" Висок/ 71 cm Широк X 33 см Висок Каталог #V189 Овој ѕид decal доаѓа во Црна Боја.Ве молиме имајте во предвид дека на сликата е прикажано е за илустративни цели и тоа не е вистински decal големина.Овој ѕид decal се направени да нарачате од долготрајни висок квалитет на отворен/затворен самолепливи винил.Decal е лесно да се примени.Може да се применува на ѕид понуда да ѕидови, прозорци, врати, или било кој друг мазна површина.Ако треба да се, можете да ги отстраните ѕид уметност decal без оштетување на ѕидот.Ние вклучуваат лесно да се следат апликација инструкции со вашата нарачка.Жешка трендови во почетниот оркестарот е користење на винил ѕид цитати или фрази за да ги красат ѕидовите во вашиот дом, канцеларија или кое било друго место каде што сакате да ги додадете посебна и уникатна декорација на допир.

Декларирани својства

Најдобри предлози