.

.

SUZYN Количка, Количка Челик Количка-Авто Движи Количка Лесни Свитлива,Проширува Leggings, Liftable Подножјето на Возилото,Погоден за Домашни и Медицински(Боја:Црна)

SUZYN Количка, Количка Челик Количка-Авто Движи Количка Лесни Свитлива,Проширува Leggings, Liftable Подножјето на Возилото,Погоден

Мислење на купувачите:

DEN 20821.44
Износ
Залиха

и висок квалитет.Ергономски Дизајниран, Одлична за постарите лица и лицата со посебни потреби.Лесни За Лесен Транспорт И Виткање За Лесно Складирање и Простор за Заштеда на енергија.Ова Тркала Стол е Идеален за Пренесување на Корисникот за да го Автомобил, Кревет, Тоалет или Стол.Оваа количка е лесен за употреба и лесно да се виткање, И Тоа е лесно да се инсталира и чиста.Ние ќе обезбедиме совршен по-продажбата на системот, дали во пред-продажба или по-продажбата, можете да нè контактирате за било какви проблеми ќе се судрите.Ние ќе обезбедиме совршен по-продажбата на системот, дали во пред-продажба или по-продажбата, можете да нè контактирате за било какви проблеми ќе се судрите.Добредојде!Лесен челик само движи инвалидска количка.Голема потрага виткање количка дека е неверојатно светло во 12 кг.Тој нуди високо ниво на удобност и стабилност и е погоден за употреба како полно работно време во инвалидска количка.Производ параметри : Рамка материјал : steel Cushion материјал : пчела net Wheelchair големина на : 46*78*88 CMFolding големина : 86*73 CMSeat ширина : 44 CMWeight : 12 KGHandrail симне на земјата : 67 CMBackrest висина : 39 CMFront големина на тркало : 7.9 inch Rear големина на тркало : 21.0 inch Seat длабочина : 40 CMFriendly Потсетување : 1. Прирачник за мерење на димензиите, не може да биде мала грешка, во зависност од ситуацијата, се надевам дека ќе можат да го разберат.2. Општи време на испорака е на 10~25 дена.3. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори со 24 часа, што е можно поскоро.Може да имате убав ден.Ви посакувам на сите !.

Декларирани својства

Најдобри предлози