.

.

xigua Желки Шема за Складирање Кошница | крупните Платно Забавува Кошница со Рачки бебе соба за Складирање Корпа за Организатор Играчки, Перница 20 D x 14 H

xigua Желки Шема за Складирање Кошница | крупните Платно Забавува Кошница со Рачки бебе соба за Складирање Корпа за Организатор Играчки,

Мислење на купувачите:

DEN 1754.40
Износ
Залиха

Платно.Увезени. 【ГОЛЕМ КРУГ СКЛАДИРАЊЕ КОШНИЦА】Дијаметар 20in X Висина 14in, storsge кошеви совршен за играчка,перници, ќебиња;декоративни складирање корпа за Домашна Канцеларија расадник Плакарот организаторот. 【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】надвор од ткаенина кошница се направени од издржлив платно; неговите дното е релативно голем и умерени во висина, па тоа е стабилно да застане и може да се здипли за складирање кога не е во употреба.Внатрешната обвивка е направен од 300 DPE водоотпорен материјал, кој може да се користи како валкана облека кошница; тоа е лесно за чистење, само избришете ја со влажна сунѓер или влажна крпа. 【АТРАКТИВНИ & МОДЕРЕН ДИЗАЈН】надворешниот материјал е дизајниран со персоналните шема.Кошница не е само домаќинство потребата да им помогне на вас со вашата домашна организација на проектот, но исто така може да се користи како убава декорација. 【ЗДРАВ ЈАЖЕ се СПРАВИ со】складирање кошница доаѓа со две јаже рачки за лесен пристап и за преносливост,јаже рачки за лесно слајд и да се повлече од полиците или плакарот,Тие се во прилог со метални grommets до кошница и се справува со себе се направени од мек памук јаже. 【МУЛТИ-ЦЕЛ】Нашите складирање бин Поголеми отколку повеќето складирање кошеви на пазарот.Овие кошници се одржи сè, од препарирани животни, играчки и книги, да занает материјали, крпи и прекривки.Списокот е бескраен.Одлична за бебе соба, детска соба, playroom, занает соба, бања,бебе подарок, кујна и плакарот организација итн.Specification Size : Дијаметар 20in X Висина 14in Material : Платно Надворешноста, Бела обложени ЈП ткаенина Внатрешни работи Lining Capacity : 72 Liters Quantity : Поставување на 1 Collapsible и Durable When не ви е потребна, може да се свитка кошница едноставно и тоа може да зачувате место.Здрав design Durable структура може да ви овозможи да се стави повеќе тешки животни.МУЛТИ-PURPOSECloset во соби : облека, капи, ленти, итн.Дневна соба : списанија, книги, контроли, remotes, свеќи, Двд-а, одборот игри.Бања : ткиво, преземање складирање, чешли, убавина додатоци, шминка.Семејството Соба : играчки, кадифен, ќебиња, игри, облека,Полица организаторите.Перална : чистење материјали, детергент, крпи.Општи Складирање : Провизии сува стоки, постелнина и крпи, складирање кошница за намирници во автомобил.Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако не се како нив, можете да безусловно наплата.Вие не треба да се двоуми, сега кликнете на златна "Додади во Кошничка", Ние ќе ги пренесе тоа за вас во рок од 2 дена.

Декларирани својства

Најдобри предлози