.

.

Цвеќиња од Флорални Микрофибер Косата со Крпа за Жените Анти Frizz Супер Абсорбента Брзо Сушење на Косата со Крпа и Завиткајте за Кадрава Коса Жените Влажна Коса Деца

Цвеќиња од Флорални Микрофибер Косата со Крпа за Жените Анти Frizz Супер Абсорбента Брзо Сушење на Косата со Крпа и Завиткајте за

Мислење на купувачите:

DEN 1996.80
Износ
Залиха

~【Големина Одговара на Сите】 : На микрофибер косата со крпа големина е 24.4*9.45 инчен, една големина одговара на сите( жени, мажи, возрасни и деца).Погоден за сите фризури : долга коса, кратка коса, кадрава коса, права коса, бушава коса, рамна коса, итн.Без разлика на тоа каков вид на коса стил, нашите микрофибер косата со крпа може да ги задоволи вашите потреби. ~【Брзо сушење & Дише】 : Нашата микрофибер косата со крпа е направен од 100% полиестер, корални руно материјал, супер меки, одлична апсорпција на вода, и може да нежно и брзо сува коса за да се спречи грубост и штета.Таа има добра пропустливост на воздух.Кога ќе заврши вашата коса со тоа, скалпот и косата нема да се чувствувам целосен. ~【Лесен за Употреба и заштеда на Време】 : Уникатна форма и тока дизајн го прават микрофибер косата со крпа полесно да се носат и да ја поправите.Вие само треба да заврши на вашата коса во микрофибер косата со крпа, пресврт на косата со крпа и висат на копчето.Тоа е многу лесен, така што не ќе се чувствуваат силно чувство.Можете да направите копија или прават други работи додека се чека за вашата коса да се исуши, заштедувајќи ви време. ~【Трајни & Не е Лесно да се Падне】 : Нашата микрофибер косата со крпа ивица дизајн, тоа ќе не е лесно да попуштат, да носат или да се деформира, дури и ако се користи и изми ден по ден.На тока дизајн го прави едноставен и лесен за користење, само висат на копчето, тоа природно ќе се прилагоди според вашата коса волумен, и тоа ќе биде цврсто фиксирани на главата, и не ќе падне лесно. ~【Мулти-цел & Идеален Подарок】 : На микрофибер косата со крпа е погодна за возрасни и деца со сите типови коса во дневниот сушење коса и нега на коса.Тоа е исто така многу погодни за кога ќе нега на кожата, лицето чистење, јога, работа, спорт и други затворен активности.Тоа е голем дар за семејство, пријатели, мајки и девојки.

Декларирани својства

Најдобри предлози