.

.

Sudadera един capucha де манга larga един cuello редондо де Navidad став mujer #91

Sudadera един capucha де манга larga един cuello редондо де Navidad став mujer 91

Мислење на купувачите:

DEN 2119.20
Износ
Залиха

100% Полиестер.Сезона : Есен/Пролет/Winter Occasion : Случајни,Daliy Материјал : Полиестер.Шаблон Тип : Божиќ За Печатење.Стил : Случајни,Модата.Должина : Редовни.Sleeve Должина : Долги Ракави.Она што ќе добиете : 1 PC Жените Блузи.Црвено Sudadera един capucha де манга larga един cuello редондо де Navidad став mujer #91 Мали.Одржување : 1. Страна / нежно машина за миење со ладна вода. 2. Хлор. 3. Ве молиме погледнете ги нашите сопствени големина на табелата сликата за да изберете големина. 4. Малку боја грешка е нормално.Ние фокусирани на жените облека како нашата compayny е жените облека фабрика.Ние брзо да одговорат на пазарот и производство на високо-квалитетни жените облека.Да реагираат брзо на пазарот, ние обично исполнети од страна на самите себе. 7 дена бесплатно надоместок-враќање : Ние овластени за автоматски да ги прифаќате сите врати барања кои се исполнат, и да се обезбеди платен превозот етикета кога прифатливи за сите наши врати/наплата.Но ние ве советуваме контактирајте со нас firt да се избегне недоразбирање.

Декларирани својства

Најдобри предлози