.

.

Симпатична Дете Ранци за на Училиште, 3D Kawaii Животинско Цртан филм Schoolbag за Бебе Девојка Момче 1-8 Година Bookbag Училиште Материјали, Лав

Симпатична Дете Ранци за на Училиште, 3D Kawaii Животинско Цртан филм Schoolbag за Бебе Девојка Момче 1-8 Година Bookbag Училиште

Мислење на купувачите:

DEN 719.76
Износ
Залиха

【Спецификација】На Деца Лав Ранци-Мал е 3.54*10.24*11.42 во(9*26*29 cm)и тежина е 0.53 lb. 【Квалитетни Материјали】водоотпорен Високо-одделение neoprene,го Штити вашето дете омилени предмети од прашина, шокови, испакнатини, инциденти и гребнатини & spills. 【Симпатична Дизајн】3 D Симпатична животно цртан филм стил дизајн, Мека прилагодливи удобен рамо ремени обезбеди одлична чувство, врвот прашка/справи помогне да ги чувате и да го носат. 【Голем Капацитет】Пространа џеб за ручек кутија, книги, играчки ,шише за вода, моливи и закуски, итн.Mesh страна џеб се прилагодува за да се вклопи сок кутија, sippy чаша или шише за вода.Пред торбичка е идеален за закуски. 【Совршен Подарок】Оваа симпатична ранец е prefect како подароци за деца роденден или нова година или божик.Како прво училиште торба, нека вашето дете биде нагласување на толпата.Спецификација На Деца Лав Ранци-Мал е 3.54*10.24*11.42 во(9*26*29 cm)и тежина е 0.53 lb.Квалитет на Материјали за Вода отпорни на Високо-одделение neoprene,го Штити вашето дете омилени предмети од прашина, шокови, испакнатини, инциденти и гребнатини & spills.Симпатична 3 D Дизајн Симпатична животно цртан филм стил дизајн, Мека прилагодливи удобен рамо ремени обезбеди одлична чувство, врвот прашка/справи помогне да ги чувате и да го носат.Голем Капацитет Пространа џеб за ручек кутија, книги, играчки ,шише за вода, моливи и закуски, итн.Mesh страна џеб се прилагодува за да се вклопи сок кутија, sippy чаша или шише за вода.Пред торбичка е идеален за закуски.Совршен Подарок Оваа симпатична ранец е prefect како подароци за деца роденден или нова година или божик.Како прво училиште торба, нека вашето дете биде нагласување на толпата.

Декларирани својства

Најдобри предлози