.

.

Замена Далечински управувач за Пионер AXD7723 VSX80 VSX-90 VSX-1124 SC81 SC-82 SC91 Стандард v1

Замена Далечински управувач за Пионер AXD7723 VSX80 VSX-90 VSX-1124 SC81 SC-82 SC91 Стандард v1

Мислење на купувачите:

DEN 360.00
Износ
Залиха

Директна замена за оригиналната ПИОНЕР AXD7723 VSX80 VSX-90 VSX-1124 SC81 SC-82 SC91 далечински управувач.Не setup кодот бара. 12 месеци гаранција.Замена на далечинскиот управувач за Пионер AXD7723 VSX80 VSX-90 VSX-1124 SC81 SC-82 SC91 со сите функции на оригиналот.Тоа го замени секоја копче на оригиналниот далечински управувач.Ќе добиете тоа со инсталиран функции на оригиналниот далечински.Само стави батерии и таа е подготвена за употреба. 12 месеци гаранција.Компатибилни модели листата : ПИОНЕР AXD7723 VSX80 VSX-90 VSX-1124 SC81 SC-82 SC91.

Декларирани својства

Најдобри предлози