.

.

Vaxson Калено Стакло Екран Заштитник, компатибилен со HP Лаптоп 14q-aj100 14q-aj000 14q-aj 14 Видлива Област опфаќа Само, 9H Филм Заштитник [Не Целосна Покриеност]

Vaxson Калено Стакло Екран Заштитник, компатибилен со HP Лаптоп 14q-aj100 14q-aj000 14q-aj 14 Видлива Област опфаќа Само, 9H Филм

Мислење на купувачите:

DEN 935.76
Износ
Залиха

Оваа заштитна фолија покрива само на активната површина на екранот, а НЕ на целиот уред екран.Ultra HD : 99% транспарентност задржува оригиналниот екран светлината и дефиниција.Балон-бесплатно, прашина-отпорни, жолто-отпорни. 9 H цврстина противи scuffs и гребнатини.Не леплива остатоци кога отстранети.Hydrophobic и oleo фобичен слој за да се намали пот и намалување на отпечатоци од прсти.

Декларирани својства

Најдобри предлози