.

.

CGSignLab |Рециклирање -Хартија -Црна Chalkboard Двострано Времето-Отпорни Двор Знак | 18x12

CGSignLab |Рециклирање -Хартија -Црна Chalkboard Двострано Времето-Отпорни Двор Знак | 18x12

Мислење на купувачите:

DEN 527.76
Износ
Залиха

Изградена во САД. 4mm Водоотпорен Брановидни Пластика.Долготрајни Отворено UV Бои.Полна Боја.Вклучува : Метал H-Стои.Дворот Знаци се одличен начин да се привлече внимание на вашиот бизнис или настан.Знакот е издржливи и отпорни на временските, сепак светлина, сестрано, и лесно да се инсталира.Дворот се Знаци на голема цена ефикасно решение за вашата signage потреби.

Декларирани својства

Најдобри предлози