.

.

Времето е Секогаш во Право Дрвена Плоча Дрвени Отворено Знаци за Дома Дрвени Име Плоча за Канцеларија Биро Нема Мирис Мода Спортски Честитки за 18 Инчи

Времето е Секогаш во Право Дрвена Плоча Дрвени Отворено Знаци за Дома Дрвени Име Плоча за Канцеларија Биро Нема Мирис Мода Спортски

Мислење на купувачите:

DEN 575.76
Износ
Залиха

Совршен материјал.На дрвени знак има прекрасен изглед и не е лесно да бидат оштетени.Дрво е светлина и со добар квалитет.Ве молиме овозможи 1 инчен отстапување се должи на рачно изработени.Погоден за многу наврати.Оваа декоративни дрвени знак може да се користи за домашна декорација во дневна соба, спална соба, трпезарија, купатило и на други места, како и за статистика, училиште, галерија, модерен farmhouse, руралните куќа и на други места.Оваа декорација може да се направи на животната средина повеќе светла.Нашите производи може да се прилагоди.Ве молиме кажете ни го вашето барање во рок од 24 часа.тоа е многу убав подарок.Соодветен housewarming подарок, подарок за роденден на вашите пријатели, соученици и семејството.Што виси дрвени одбор донесува погодно ѕид виси тип, може да висат на ѕидот по добивањето на нив.Поради различни светлина средина и електронски дисплеј, боја на производот што сте го добиле може да има некои боја разлика.Ве молиме овозможи одреден степен на боја разлика.Задоволни производ заштита.Ние ги испита сите делови на производот.Па можете да ги купите на леснотија!Ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Тие се многу убави и безбедно дрвени знак, тоа е светлина и има одличен квалитет.Тие се погодни за многу места,како што се Дневна соба, спална соба, трпезарија, бања и други места од дома декорација, исто така, може да се користи за статистика, училиште, галерија, модерен farmhouse, рурално домување и на други места.Оваа декорација може да се направи на животната средина подинамичен.Нашите дрвени знак, може да се прилагоди и ќе биде изненадување подарок за вашите пријатели, соученици и семејството.На дрвени знак, може да се закачи на ѕид.Пријателски Потсетување : Ако сакате да го прилагодите дрвени знак, ве молиме ги споделите со нас вашите потреби во рок од 24 часа.Ве молиме овозможи 1 инчен отстапување се должи на рачно изработени.Поради електронски дисплеј, не може да биде малку боја разлика, ве молиме овозможи одреден степен на боја разлика.

Декларирани својства

Најдобри предлози