.

.

ГДД Игра Телефонот Случај за Samsung, Момче Случај, Забава Игри Случај за Samsung Note 10 (Црна)

ГДД Игра Телефонот Случај за Samsung, Момче Случај, Забава Игри Случај за Samsung Note 10 (Црна)

Мислење на купувачите:

DEN 503.52
Износ
Залиха

Полн Колор Дисплеј на Видео Игра на Случај Различен од редовниот Samsung Случаи на пазарот, ГДД Телефон Случај Екраните се Обоени, со Неверојатен Квалитет на Слика.Повеќе Од Еден Телефонски Случај - Ретро Дизајн со 36 Различни Ретро Игри, Првиот Мобилен Телефон Случај Дизајниран со Видео Игри Вграден во.Око-Фаќање и Забава Случај за Samsung Галакси Корисници.Совршено Заштитни Случај - Игра и го Заштитите Вашиот Телефон на Сите-во-Едно, да се Откажат-Доказ, Shockproof, Отпорно на Гребење, Ќе го Заштити Вашиот Samsung и ќе Ви Овозможи Да го Носи Вашиот Омилен Детството Игри Насекаде и да Одите.На располагање за Многу Samsung Телефони - Оваа Забелешка 10 Случај е Компатибилен со Samsung Галакси Забелешка 10. Носталгични Детството Забава - Уживајте Во Игри Кога, Каде И Да Се.Додека Сте на Чекање во Линија, за Автобус или Uber, во Авионот, на Плажа, во Текот на Долго Возење Автомобил, па дури и кога Ќе се Чека за Вашиот Телефон за Полнење да се појави!Ќе Може да Игра Каде Што Сакате, On-The-Go или Дома.Забава Телефон за Секој Случај!.Совршен подарок за секој корисникот Samsung!Прекрасен за Роденден, Вљубените, Ден на Мајката, Таткото Ден, Божиќ, Ви Благодариме подарок, јас Те Сакам подарок, или дури и подарок за себе, затоа што го заслужуваат тоа премногу!Тони на најголемите класични игри можете да изберете што ќе се донесе назад страшни носталгични спомени!.

Декларирани својства

Најдобри предлози