.

.

Занает Кутија, Мулти Цел Ергономски Дизајн Пластична Кутија за Дома за на Работа за Статистика

Занает Кутија, Мулти Цел Ергономски Дизајн Пластична Кутија за Дома за на Работа за Статистика

Мислење на купувачите:

DEN 1404.00
Износ
Залиха

Премиум Материјал : Овој занает складирање кутија со уникатен дизајн е направен од премиум пластичен материјал, кој овозможува долг животен век.Мала Преграда : поклопецот на овој занает складирање кутија има некои мали прегради за мали предмети како што се гумичка, куки и клипови.Голем Капацитет : Овој занает складирање кутија карактеристики двојно слоеви и голем капацитет што е совршен за различни алатки и шишиња во различни големини.Мулти Цел : Овој занает складирање кутија е широко се користат во чување на алатки за сликање, индустриски поправка алатки, пикник храна, козметички производи, риболов резерви.Ергономски Дизајн : Овој занает складирање кутија усвојува се справи со ергономски дизајн, обезбедување на поголема погодност за пикник, скици и работа.Предмет Тип : Занает Box Material : Plastic Compartment : Оддел Included Wide Апликација : Главно се Користат за складирање на Gouache Пигменти, Четки, Боја Кутии, Кофи и Други Сликарство Материјали, исто Така, Може да Се Користи за Семејството Складирање.Производ Големина : Прибл. 39.5 x 21.5 x и 17,5 см / 15.55 x 8.46 x 6.89 во ( Прирачник за Мерење, Мала Грешка Може да Постои).

Декларирани својства

Најдобри предлози