.

.

Tesnb Случај за Apple iPhone,Меѓу НАС Задниот Поклопец со TPU Рамка Заштитни Случај (4, iPhone 7/8/SE)

Tesnb Случај за Apple iPhone,Меѓу НАС Задниот Поклопец со TPU Рамка Заштитни Случај (4, iPhone 7/8/SE)

Мислење на купувачите:

DEN 311.76
Износ
Залиха

Дизајниран за Apple i Phone 7/i Phone 8/iphone 7 плус/iphone 8 плус/iphone x/iphone xs/i Phone XR/i Phone 11/i Phone SE 2020 година. Меѓу нас и Уникатен Дизајн на Моделот. 100% Сосема Нов.Направи со КОМПЈУТЕР и TPU.Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња контроли & пристаништа, без да се отстрани од кожата.

Декларирани својства

Најдобри предлози