.

.

Персоналните Популарни Злато Мрачно Нараквици & Алки Mens Шарм Германиум Магнетна Моќ Здравје Нараквици

Персоналните Популарни Злато Мрачно Нараквици & Алки Mens Шарм Германиум Магнетна Моќ Здравје Нараквици

Мислење на купувачите:

DEN 1240.80
Износ
Залиха

1.Магнетни хривнија дека ќе се грижи за вашето здравје. 2.Електрични апарати за домаќинство околу нас секој ден имаат негативно влијание врз нашите тела. 3.Електромагнетни бранови што се емитуваат од страна на многу инструменти се наруши рамнотежата во човечкиот биолошки поле. 4.Магнетни нараквици дизајниран за да се заштити човековото тело од штетните влијанија на електромагнетните бранови. 5.Магнети накит подобрување на нашето севкупно здравје, подобрување на циркулацијата на крвта, се зајакне имунитетот и да се спречи развојот на разни болести.

Декларирани својства

Најдобри предлози