.

.

Stencils за Сликарство - Морска Желка Обновливи Mylar Матрицата - Уметност Резерви - Разни Големина од 4 со 16, 1 Buc

Stencils за Сликарство - Морска Желка Обновливи Mylar Матрицата - Уметност Резерви - Разни Големина од 4 со 16, 1 Buc

Мислење на купувачите:

DEN 743.76
Износ
Залиха

Mylar пластика (добри нешта) со форми кои се движат е големина од 4" со 16" (се мери со најдолг димензија на внатрешната форма).На Обновливи Mylar Stencils - Уметност Снабдување се направени од високо квалитетни, трајни, и перат 10 мили.Нашите висок напојува ласерски систем остава вашиот матрицата форма намали чисто.Овие Mylar форми се совршени за вашата проекти и се подготвени за употреба.Ние сме среќни да објавиме СЛОБОДЕН ИСПОРАКА на сите наши Mylar Stencils!.

Декларирани својства

Најдобри предлози