.

.

XYSCFF 4pcs Oilless Ракав Имајќи Черупка 8мм Линеарна Вратило 3D Печатач Графит Бакар Само Подмачкување на Лежишта Bushings 4pcs (Боја : 8x12x20mm)

XYSCFF 4pcs Oilless Ракав Имајќи Черупка 8мм Линеарна Вратило 3D Печатач Графит Бакар Само Подмачкување на Лежишта Bushings 4pcs

Мислење на купувачите:

DEN 292.80
Износ
Залиха

1.tem Тип : Топката Лежишта,Лубрикант тип : Цврсти подмачкување,Имајќи оптоварување на ветер : Радијална лого,Имајќи механизам : Цврсти триење,Апликација : Оригинални Вбризгување на Лизгачот. 2.За Слајд Блок 3 D Печатач Додатоци. 3.Се користи во микро мотор, апарати за домаќинство, електрични алатки, текстилни машини, хемиски машини, автомобилската индустрија и канцеларија. 4.Висок носат-отпор и отпорност-отпор.Oilless, добра frictional сопственост. 5.Солидна триење oilless черупка може да биде оперативен во текот на широк температура заѕвони.Направен од екипа месинг и опремени се со графит кој е само-подмачкување.

Декларирани својства

Најдобри предлози