.

.

HYHNGH Кристали 313g Природни Sunstone Сфера Полиран Кварцен Кристал Дома Декорација Портокал Moonbeam Топката Лекување Лекување Камења

HYHNGH Кристали 313g Природни Sunstone Сфера Полиран Кварцен Кристал Дома Декорација Портокал Moonbeam Топката Лекување Лекување

Мислење на купувачите:

DEN 864.00
Износ
Залиха

HYHNGH Рака-полиран процес со 100% природни fluorite.Секоја чиста природна fluorite кварцен кристал има своја уникатна линии, што е уникатен подарок.Fluorite е исто така познат како ""меки кристал или шарени дијамант"", која може да помогне да се елиминираат негативните акумулација на енергија во телото и го отстраните лоша среќа.Материјал : природни fluorite кварцен кристал.Линија : уникатно парче поради природна формација.

Декларирани својства

Најдобри предлози