.

.

balikha 4pcs Пак Сигнал Адаптер Изолација за Јамаха Fazer FZ1 Направени во

balikha 4pcs Пак Сигнал Адаптер Изолација за Јамаха Fazer FZ1 Направени во

Мислење на купувачите:

DEN 1339.20
Износ
Залиха

Опфаќа дупки лево во обтекател со стандардни показатели.Новиот Мотор Пак Сигналот Индикатор Адаптер Изолација.Fitment за FZ1 - FZS1 - FZ10 - FZS10 - FZS1000 2006-2014. Сет од 4 - за менување на предната & задните индикатори во исто време.Prefect за употреба со резервни мотоцикл индикатори.Опис : Нови Мотоцикл Пак Сигналот Индикатор Адаптер Изолација - Prefect за употреба со резервни мотоцикл индикатори. - Ги опфаќа дупки лево во обтекател со стандардни показатели. - Поставување на 4 - за менување на предната & задните индикатори во исто време. - Fitment за FZ1 - FZS1 - FZ10 - FZS10 - FZS1000 2006-2014 Specification : - Број на Модел : 658812 - Име на Производ : Индикатор за Полнење - Состојба : 100% Сосема Нов - Боја : Црна Димензии : 8x8x2cm - Дупка со Дијаметар : 10мм - Количина : 4 Парчиња - Fitment Модел : - За YZF-R1 направени од 2002 - 2008 година - За YZF-R6 направени од 2003 - 2007 година - За Fazer FZ1 направени од 2003 година наваму - За Fazer FZ6 направени од 2003 onwards Package Вклучува : 4 Парчиња Пак Сигналот Индикатор Адаптер Изолација.

Декларирани својства

- Model Number:
658812
- Product Name:
Indicator Adapter
- Condition:
100% Brand New
- Color:
Black
- Size:
8x8x2cm
- Hole Diameter:
10mm
- Quantity:
4 Pieces
- Fitment Model:
- For YZF-R1 made from 2002 - 2008 :
- For YZF-R6 made from 2003 - 2007 :
- For Fazer FZ1 made from 2003 onwards :
- For Fazer FZ6 made from 2003 onwards :
Package Includes:
4 Pieces Turn Signal Indicator Adapter Spacers :

Најдобри предлози