.

.

MagiDeal Преносни Накит Организатор Двојно-Еднострани Плакарот Гардероба Организатор Виси Торба за Училница Dorm Соба

MagiDeal Преносни Накит Организатор Двојно-Еднострани Плакарот Гардероба Организатор Виси Торба за Училница Dorm Соба

Мислење на купувачите:

DEN 330.00
Износ
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Високо-квалитетни материјали : направен од високо-квалитет на ткаенина, издржливи. 80 џебови : 40 на секоја страна, можете да чувате вашите предмети во прегради.Виси : може да бидат обесени на плакарот пол, вратата или ѕид да се направи најмногу од вашиот простор.Свитлива : Кога не е во употреба, тоа може да биде укината и чуваат без преземањето на просторот.Широк спектар на употреба : погоден за чување на мали предмети како накит, прстени, обетки, бизнис картички, членство карти, итн.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Опис : - Високо-квалитетни материјали : направен од високо-квалитет на ткаенина, издржливи. - 80 џебови : 40 на секоја страна, можете да чувате вашите предмети во прегради. - Виси : може да бидат обесени на плакарот пол, вратата или ѕид да се направи најмногу од вашиот простор. - Склоплива : Кога не е во употреба, тоа може да биде укината и чуваат без преземањето на просторот. - Широк спектар на употреба : погоден за чување на мали предмети како накит, прстени, обетки, бизнис картички, членство карти, итн.Спецификација : - Материјал : Fabric Size Табела : 43x87 CM/16.93x34.25inch Package Вклучува : 1x Виси Складирање Bag Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Декларирани својства

- Material:
Fabric
Size Chart:
43x87CM/16.93x34.25inch :
Package Includes:
1x Hanging Storage Bag :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Најдобри предлози