.

.

Датотека Папка Прилично Цвет Порака Печати DIY Пластични Втиснување Папки за DIY Scrapbooking Занает Хартија/Картон Прави Декорација Материјали

Датотека Папка Прилично Цвет Порака Печати DIY Пластични Втиснување Папки за DIY Scrapbooking Занает Хартија/Картон Прави Декорација

Мислење на купувачите:

DEN 2205.60
Износ
Залиха

NFEGSIYA"Нашите датотеки нема да се движи или да падне за да се задржи документи во добра состојба и да се обезбеди вашите документи се безбедни во преносни датотека организаторот.Документот организатор може целосно да ги задоволи секојдневните потреби.На мултифункционален апликација папки може да се сместат разни датотеки, како што се документи, сметки, ваучери, карти, купони и други предмети, совршен за на училиште, канцеларија, дома и патување употреба.Неколку кутии и добар поднесување план ќе се стави во вашиот начин да јасна биро и широко отворени простори.Погоден за секојдневна организациона потреби, совршен за семејства, канцеларии, училишта, и е најдобриот избор за белешки, проекти, документи, деловните трошоци, даночни документи и лабава-лист хартија.Нашите торбичка е пренослив да ги чувате вашите предмети организирани и да ви помогне да го решите средена, со пликови кеси може да се користи во училиште, дома, на работа, канцеларијата на патување, и бизнис патување.Папки помага да се класифицираат и да се идентификуваат вашиот документ.".Количина : 1pc Material : plastic Color : како picture Size(приближно) : 10.5x14.8cm Maybe 0.1-0.2 cm разликува поради прирачник за мерење.

Декларирани својства

Најдобри предлози