.

.

KELUNIS Кабел Машина Прилози - Дом Салата Кабел Машина Додатоци/Арм Сила за Обука за Triceps, Biceps, Кадрици, Рака, Надлактицата, Рамо

KELUNIS Кабел Машина Прилози - Дом Салата Кабел Машина Додатоци/Арм Сила за Обука за Triceps, Biceps, Кадрици, Рака, Надлактицата,

Мислење на купувачите:

DEN 4238.88
Износ
Залиха

★ На веслање се справи со е лесен и лесно да се носат, и е универзален кабел додаток за спортски сали : може да се користи со различни дигање опрема, како што се кабел машини, насловна фитнес системи. ★ Мулти-Функционални Pulldown Бар : Погоден за повеќе вежбање : седи ред вежби, pulldowns, притиснете падови, мито, притисна, наведна ред, хеликоптери, туркање, влечење, коленото виткање, и повеќе. ★ Ротирачки Директно Бар : Има 360° ротирачки закачалка во средината која може да се спречи јаже од се заплетка.Постојат 360° ротирачки токи на двете страни, кој може да се користи со отпор бендови. ★ Висок Квалитет : ЕВА Гумени Материјал Пакет, Зголемена контрола на удобност, не абразивни дланки, не calluses, Lmprove рака удобност и да се намали заморот. ★ Она што е во Кутијата : 21 инчи Ротирачки Директно Бар * 1, Max Оптоварување 400lbs. ★ Опис : Идеален за вршење forehand се повлече надолу и backhand се повлече надолу движења, tricep притиснете надолу, исправен редови, со седиште на редови и повеќето од назад обука за да се стигне до позиција каде што сакате да вежбате вашите мускули.★ Спецификација : Производ големина : како shown Material : челик + EVAlength : 21 inch Max оптоварување : 400 Lbs★ По-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви обезбедиме со детални одговори.

Декларирани својства

Product size:
as shown
Material:
steel + EVA
length:
21 inch
Max load :
400Lbs
★ After-sales service:
If you have any questions about our products, please feel free to contact us and we will provide you with detailed answers :

Најдобри предлози