.

.

Sterilite 20518006PK2 Sackable Фиока за Складирање, Пакување од 2

Sterilite 20518006PK2 Sackable Фиока за Складирање, Пакување од 2

Мислење на купувачите:

DEN 863.76
Износ
Залиха

Направен во САД; Пакување Од 2. Има повеќето големини на женските чевли.Неколку единици можат да водат заедно за да се создаде модуларен и прилагодено решение.Фиоки слајд во и надвор без ризик од ѓубрето над.Јасно фиоки за лесна идентификација на содржината.6 Четвртиот Редење Фиока е идеално решение за организирање на чевли, како и други мали предмети во целиот дом.Удобно рачка овозможува фиока да се извади лесно, и фиока ќе престане да се спречи фиока од лизгање на сите на пат надвор од рамката.Повеќе фиоки оџакот на врвот на секоја друга, и создавање на модуларен и прилагодено решение за складирање.

Декларирани својства

Најдобри предлози