.

.

Луксузна Плоштадот Случај iPhone 12 Мини Случај, Апстракт Белата Поларна Мечка Крзно iPhone Мини Случаи за Жени, Девојки,со Полно Тело, Мека TPU Метал Позлата Агол Shockproof Заш?

Луксузна Плоштадот Случај iPhone 12 Мини Случај, Апстракт Белата Поларна Мечка Крзно iPhone Мини Случаи за Жени, Девојки,со Полно

Мислење на купувачите:

DEN 311.76
Износ
Залиха

Луксуз и воздухот агол дизајн специјално дизајнирани за i Phone.Препознатливиот дизајн заштитни случај ќе направите вашиот телефон да изгледа убава и шарени,модерен.Подобра заштита : Високо-Квалитетна мека TPU и Тешко КОМПЈУТЕР како и задниот капак четири воздушното перниче против паѓање декорација аглите како браник рамка обезбедува подобра заштита за вашиот телефон.Грбот може да носи силна штрајк, четири страни може да го апсорбира шокот и кога се откажат случајно.Направени од високо-квалитетни материјали, обезбедувајќи одлична рака чувство и изглед, обезбедува добра заштита за вашиот телефон.Компатибилен со Маг-безбеден безжичен полнач.За i Phone Случај : Ново дизајнирани да се совршено да се вклопи во вашиот i Phone.Задниот поклопец случај за i Phone е смислено дизајниран со прецизни cutouts на говорниците, камера, аудио и други функционални пристаништа, така што ќе можат да уживаат во лесен и прецизен пристап до сите порти и функционалност контроли, без да се отстрани телефонот назад случај.Доживотна гаранција : Ние се врати ова случај со доживотна гаранција.Ако ви се исполнат било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го поправи вашиот проблем во рок од 24 часа.СОВРШЕН ПОДАРОК : Око-фаќање и практичен, овој shockproof и заштитна маска случај ќе донесе насмевка на било која жена, жена, тинејџери или било i Phone сопственикот во вашиот живот како подарок за родендени, Божиќ, денот на Благодарноста или на било какви посебни kinki прилика.FUGOOD е професионална продавачот на , ние сме секогаш да им обезбедиме на нашите клиенти со најдобра услуга и голема производи.Ако имате било какви коментари за нашите производи или услуги, само контактирајте со нашата служба за корисници тим директно, ние секогаш ќе биде тука за вас.Ви благодариме.Пакетот Вклучува : 1:Еден Телефонски Случај.

Декларирани својства

Најдобри предлози