.

.

Компатибилен HiFi Звучник, Музичкиот Свет HiFi Квалитет На Звукот Гума Слој Процес Туш Говорникот Пластика

Компатибилен HiFi Звучник, Музичкиот Свет HiFi Квалитет На Звукот Гума Слој Процес Туш Говорникот Пластика

Мислење на купувачите:

DEN 2136.00
Износ
Залиха

Мала големина со голем волумен, лесно да се носат, со голема помош искуство.IPX7 водоотпорен, што ќе ви овозможи да уживате во вашата музика и внатрешна и надворешна.Bluetooth 5.0 технологија, компатибилен со сите видови на уреди.Извонредна Hifi квалитет на звукот, што сте целосно изгубени во прекрасна музика светот.Двоен-боја на гума слој процес, анти-шок и анти-падот, и лесен за употреба.

Декларирани својства

Најдобри предлози