.

.

12pcs Тема Внесува M6x1 (M10x1.5 Надворешни) Само-прислушување Тема Поправка на Опремата за Полнење за Општа Примена

12pcs Тема Внесува M6x1 (M10x1.5 Надворешни) Само-прислушување Тема Поправка на Опремата за Полнење за Општа Примена

Мислење на купувачите:

DEN 828.00
Износ
Залиха

САМО-ПРИСЛУШУВАЊЕ СПОСОБНОСТ : нишката вметнете комплет има строга контрола на квалитетот и обезбедувањето на квалитетот.Само-прислушување навој ракав има само-прислушување на способност, и база на материјалот не треба да бидат прислушувани однапред.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : На навој вметнете полнење има одлична изработка и practicability, мала тежина и малата големина и е поедноставно, полесно и побрзо да се инсталира од обичните челик жица навој ракави.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : нишката вметнување на комплет усвојува напредна технологија и исклучителна изработка.Само-прислушување навој ракав има поправка функција за оштетени теми, кој е лесен за употреба, лесно за чување и носат.СИЛЕН И ЗДРАВ : На навој вметнете комплет се состои од обоени поцинкуван јаглероден челик, рѓа-доказ, добро направен, подобрени за да се подобри издржливост, набитост, компактна структура, стабилни перформанси, висока сигурност и долг животен век.ТЕМА ВМЕТНЕТЕ КОМПЛЕТ : пакетот содржи 1 x дупчалка со спирална бургија, 1 x инсталација алатка и 10 x тема инсерти, големината е M6x1 (надворешниот дијаметар : M10x1.5), конец за поправка ви овозможува да продолжите да ја користите истата завртки.Опис : навој вметнете полнење има одлична изработка и practicability, мала тежина и малата големина и е поедноставно, полесно и побрзо да се инсталира од обичните челик жица навој ракави.Пакетот содржи 1 x дупчалка со спирална бургија, 1 x инсталација алатка и 10 x тема инсерти, големината е M6x1 (надворешниот дијаметар : M10x1.5), конец за поправка ви овозможува да продолжите да ја користите истата завртки.Функција : САМО-ПРИСЛУШУВАЊЕ СПОСОБНОСТ : Само-прислушување завртки ракав има само-прислушување способност, основен материјал не треба да бидат прислушувани однапред.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : само-прислушување завртки ракав има поправка на функцијата за оштетените тема.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Тема поправка ви овозможува да продолжите со користење на истите завртка.СИЛЕН И ЗДРАВ : нишката инсерти се поедноставно, полесно и побрзо да се инсталира од обичните челик жица завртка ракав.ТЕМА ВМЕТНЕТЕ КОМПЛЕТ : само-прислушување завртки ракав има силна отпорност на вибрации и го спречува расклатување.Спецификација : Предмет Тип : Тема Вметнете Материјал : Боја-Цинк Позлатен Јаглероден Челик Големина : M6x1(Надворешен Дијаметар : M10x1.5) .ние текст табела тд,.ние текст табела ти,;.ние текст маса, Пакет Листа : 1 x Спирала Вежба 1 x Монтажа Алатка 10 x Иконата Вметни.

Декларирани својства

Item Type:
Thread Insert
Material:
Color-Zinc Plated Carbon Steel
Size:
M6x1(External Diameter
.w-e-text table td,.w-e-text table th,;.w-e-text table, :
Package List:
1 x Spiral Drill :
1 x Mounting Tool :
10 x Thread Insert :

Најдобри предлози