.

.

Деца Камера,1080P Деца Дигитални Камери со 2 Инчен LCD Екран Играчки Дигитална Видео Камера,HD Дигитални Видео Камери за Деца, Најдобри Роденденски Подарок за 3-10 Години ?

Деца Камера,1080P Деца Дигитални Камери со 2 Инчен LCD Екран Играчки Дигитална Видео Камера,HD Дигитални Видео Камери за Деца, Најдобри

Мислење на купувачите:

DEN 575.76
Износ
Залиха

Полна Боја 2.0" LCD Дисплеј за прикажување на фотографиите и видеата.Поддржувала систем : Windows me/2000/2003/XP/vista/Win7; os; linux.Сосема нов и висок квалитет.Мини Дигитален фото апарат со прекрасен изглед, слатки дизајн, децата омилен. 1920 X 1080 Видео Резолуција, Видео рекордно време околу 4 часа.Мал и лесен, многу е лесно да се носат.Тоа е најдобриот подарок за деца : Роденден, Божиќ, Празник Подароци.

Декларирани својства

Најдобри предлози