.

.

Азар ја Прикажува 701435-YEL Стандард Четири-Двострано Interlocking Pegboard Кат Екранот, Жолта Проѕирен

Азар ја Прикажува 701435-YEL Стандард Четири-Двострано Interlocking Pegboard Кат Екранот, Жолта Проѕирен

Мислење на купувачите:

DEN 3768.96
Износ
Залиха

Направени од издржлива пластика.Pegboard дупки се 1-Инчен на центар.Достапни во 10 Различни бои.Работи одлично со Азар е куки и други додатоци.Ова четири-двострано interlocking pegboard кат екранот мерки 14-Инчен W x 14-Инчен D x 40-Инчен H и се врти на пластична база, која мерки 18-Инчен W x 18-Инчен D x 5-Инчен H. Pegboard дупки се 1-Инчен од центар и 0.25-Инч во дијаметар.Pegboard е 0.125-Инчи дебела.Собрани ширина е 18-Инчен и составуваат висина е 45-Инчен.Знак носителот лента вклучени.

Декларирани својства

Најдобри предлози