.

.

Жените Секојдневен Мода Лабава со Долги Ракави Солидна Боја на Врвот Џемпер Домот Јакна Блузи Џемпер GOUS211019A103

Жените Секојдневен Мода Лабава со Долги Ракави Солидна Боја на Врвот Џемпер Домот Јакна Блузи Џемпер GOUS211019A103

Мислење на купувачите:

DEN 288.00
Износ
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.А.Машина За Миење.А.Опис на производот : ◎ облека оди совршено заедно.Тоа оди добро, не само со панталони и фармерки, но, исто така, со долги здолништа и јога панталони.◎ Тоа е супер меки со еластичен, лесни, дише материјал што го прави тоа поудобно на кожата.Оваа дажба на материјали е дадена и е флексибилна и со смирувачки карактер, не е премногу тешка, но издржливи.Се надеваме дека секоја дама може да уживаат во пријатна и удобна. ◎ Ова е облека што дефинитивно заслужува место во вашиот гардеробер за Доаѓањето на есента. ◎ Не е важно колку години имаш, петнаесет или педесет, без разлика која боја или големина сте, оваа облека поздравува сите да се чувствуваат својата мекост и удобност. ◎ Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима ◎ Пол : Жените ◎ Повод : Секојдневниот, Хоби, Работа, Отворено ◎ Шаблон Тип : Цврсти ◎ Стил : Слободно ◎ Ракав Должина : Долги Ракави ◎ Одговара : Одговара На Големината ◎ Дебелина : Стандард ◎ Миење : Машина За Миење, Не Кајгана ◎ Она Што Ќе Добиете За : 1 X Облека.

Декларирани својства

Најдобри предлози