.

.

Торбичката, Торба за Ps4 Про, Преносни за Ps4 Про Игра Систем Торба Патување Сметководствена за Чување Црна Боја Црна Најлон Ps4pro Домаќин Пакет

Торбичката, Торба за Ps4 Про, Преносни за Ps4 Про Игра Систем Торба Патување Сметководствена за Чување Црна Боја Црна Најлон Ps4pro

Мислење на купувачите:

DEN 789.36
Износ
Залиха

ВИСОК КВАЛИТЕТ НАЈЛОН МАТЕРИЈАЛ : торбичката усвојува високо квалитетни најлон материјал, водоотпорен, цврсти и издржливи.Ние се стремиме да обезбедиме највисок квалитет на производот и најдобар клиент искуство, може да бидат сигурни да се купи.ТАПИСЕРИИ ИЗРАБОТКА : Во торбичката има исклучителна изработка, премиум zip, торба нуди подобра заштита за вашите лични предмети.Веруваме дека нашите торбичката може да ги исполни вашите секојдневниот живот и работа потреби.ЦЕЛОСНО ПОМЕСТЕНА ТОРБА : торба за ps4 pro има целосно поместена торба штити игра систем и додатоци од тоа да биде загрозено и да се исцеди.Оваа торба за ps4 про ќе биде добар помошни алатка.ПРИЛАГОДЛИВИ РАМО, РАКА : торба за ps4 pro има прилагодливи рамо, рака со прошируваат подлога во средниот дел се намалува непријатноста на рамо, тоа е исто така дизајниран, со лесен сметководствена се справи.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : предниот џеб од торба за ps4 про дизајниран со еластична ремени и мали вметнете џебови, тоа може да се одржи контролер, кабелот за напојување, usb кабли и повеќе.Ние веруваме дека нашата вреќа за ps4 про ќе направи да се чувствувате вредност за пари.Опис : Ова торбичката обезбедува најдобра заштита и преносливост за PS4 про систем.Таа донесува премиум најлон, трајни, водоотпорен и долготрајни.Прилагодливи рамо, рака и удобен се справи со понуда на повеќето удобно носење.Голем капацитет, со предната и главната контејнери за зачувување на објекти, со цел, лесно да се извади, најдобар избор за играчи.Карактеристики : 1. Усвојува најлон материјал, водоотпорен, цврсти и издржливи.2. Таписерии изработка, премија zip, торба нуди подобра заштита за вашите лични предмети.3. Целосно поместена торба штити игра систем и додатоци од тоа да биде загрозено и да се исцеди.4. Прилагодливи рамо, рака со прошируваат подлога во средниот дел се намалува непријатноста на рамо, тоа е исто така дизајниран, со лесен сметководствена се справи.5. Преден џеб дизајниран со еластична ремени и мали вметнете џебови, тоа може да се одржи контролер, кабелот за напојување, USB кабли и повеќе.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Material : Nylon Main Боја : Black Fit : за PS4 Pro Size : прибл. 40 x 34 x 13cm / 15.75 x 13.39 x 5.12 in Weight : прибл. 435g Package се Вклучени : 1 x торбичката(За PS4 Про и додатоци не се вклучени).

Декларирани својства

Најдобри предлози