.

.

Oreck Сува Тепих Шампон, 4LB, Бела

Oreck Сува Тепих Шампон, 4LB, Бела

Мислење на купувачите:

DEN 599.76
Износ
Залиха

ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : Вклучува сè што ви треба да се исчисти тепих на подот, черги и тапацир тапацир влакна (вклучувајќи најлон, волна, свила, ориентални килими и многу други.)чист и свеж мирис.ПРОДОЛЖУВАЊЕ на ЖИВОТОТ НА ТЕПИХ И ТКАЕНИНИ : Комбинираат со Фотографирање Пред-Магла (се продава одделно) за тешки дамки места и spills.Смена на нечистотија, мириси и spills од домашни миленици, кучињата и мачките.НАПРАВЕНИ ВО САД : Со НАС и во светот извори состојки. "Чистење со Oreck Сува Тепих Чистење Прав држи теписи гледа како нов поради нема леплива детергент остатоци е остави зад себе да привлече почвата.Oreck Сува Тепих Чистење Прав честички се конструирани да го привлече и апсорбира тешка почва, дамки, дамки, мириси, алергени и остатоци од сите видови на тепих и тапацир влакна (вклучувајќи најлон, волна, свила, ориентални килими и многу други.) ".

Декларирани својства

Најдобри предлози