.

.

7 Пакети Капчиња Кутија Плетенки Кадрава Завршува 10 Инчен Капчиња Плетенки Божица Кутија Плетенка Бохемски Капчиња Коса за Црни Жени (10 Инчен, T30#)...

7 Пакети Капчиња Кутија Плетенки Кадрава Завршува 10 Инчен Капчиња Плетенки Божица Кутија Плетенка Бохемски Капчиња Коса за Црни

Мислење на купувачите:

DEN 594.96
Износ
Залиха

Губење на Материјал : Боб Кутија Плетенка Капчиња Коса Направи со 100% Kanekalon Синтетички Влакна Екстензии, Ниска Температура Пламен-Retardant Влакна, Тоа е Безопасни за Човечкото.Дете-friendly Капчиња Коса Стил : Капчиња Кутија Плетенки Кадрава Завршува, Боб Кутија Плетенки Капчиња Коса, Деца Капчиња Косата 10 Инчен, Кадрава Брановидна Божица Кутија Плетенки, Капчиња Кутија Плетенка на Косата за Црните Жени.Пакување : 7 Пакети Божица Кутија Плетенки, Бохемски кутија плетенки капчиња коса,12 се Залага/Пакување, Големина : 10 Инчи.Ширина : 0.6 Инч.Тежина : 50g/Пакет.Обично 6-7 Пакети може да се полни главата.Косата Карактеристики : 100% рачно изработени Медиум Кутија Плетенки Коса, Симпатична & Разноврсна, услужни и Лесни, многу кожата-пријателски, без мирис, ПРЕД-looped & извртени, Долго-траен.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Деца Кутија Плетенка на Косата, почетник пријателски.Супер лесно да се плетенка различни нови стилови на косата и задржете долготрајни време, пред-looped коса капчиња коса ќе заштедите време и пари.

Декларирани својства

Најдобри предлози