.

.

DGSJD Нов Дизајн 10 Пара Легура Кина стапчиња за јадење Сет Не се Лизга за Обновливи Домаќинство Садови Подарок (Боја : Злато)

DGSJD Нов Дизајн 10 Пара Легура Кина стапчиња за јадење Сет Не се Лизга за Обновливи Домаќинство Садови Подарок (Боја : Злато)

Мислење на купувачите:

DEN 1354.80
Износ
Залиха

Боја : седум бои, злато, сребро.Должина : 24 CM.Карактеристики : висока температура отпорни на 220°алуминиумски материјал, едноставна хексагонална chopstick дизајн на каросерија, седум-боја, стилски chopstick опашки, 10 пара на домаќинство, угостителство да се покаже на квалитет.Не е лесно да се мувла, лесен за чистење : површината на стапчиња за јадење телото не ги апсорбира вода, така што ќе не мувла, само се впие во топла вода за чистење.Против пролизгување, лесно да се стега : анти-пропадна матирано дел од стегачот не се лизга и лесно да се користи.Боја : седум бои злато silver Length : 24 CMMaterial : стаклени влакна и полимерни material Weight : 0.3 KGFeatures : висока температура отпорни на 220°алуминиумски материјал, едноставна хексагонална chopstick дизајн на каросерија, седум-боја, стилски chopstick опашки, 10 пара на домаќинство, угостителство да се покаже на квалитет.Не е лесно да се мувла, лесен за чистење : површината на стапчиња за јадење телото не ги апсорбира вода, така што ќе не мувла, само се впие во топла вода за чистење.Против пролизгување, лесно да се стега : анти-пропадна матирано дел од стегачот не се лизга и лесно да се користи.Поле на примена : семејството, ресторан, давање на подарок, итн.Пакување листа : 10x парови на стапчиња за јадење (со исклучок на други експонати)забелешки : Поради прирачник за мерење, ве молиме да се овозможи мерење на отстапување од 1-3cm.Поради различни монитори и светлосни ефекти, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-5мм разлики поради прирачник за мерење.

Декларирани својства

Најдобри предлози