.

.

SHOUCAN 304 од не ' Рѓосувачки Челик Целосно Навој Род М5 10Pcs Користи за Завртка во Навој Ореви и Собранието Прицврстување,Должина 400mm

SHOUCAN 304 од не ' Рѓосувачки Челик Целосно Навој Род М5 10Pcs Користи за Завртка во Навој Ореви и Собранието Прицврстување,Должина

Мислење на купувачите:

DEN 791.76
Износ
Залиха

Големина : Навој дијаметар : M5; Вкупна Должина : 100/150/200/250/300/350/400/500mm.Материјал : Направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, одлична отпорност на корозија и ' рѓа отпор.Сите Тема : Навој прачки и studs се сврзувачки елементи кои завртка во навој ореви или прислушувани дупки, што собранието на компоненти.Апликации : Совршен за сидро завртки, стеги, закачалки и U-завртки и многу повеќе проекти каде метална прачка со континуирано провира или без глава или обликувани совет е потребно.Пакет вклучувајќи : 10 компјутери прачка, кој се Користи за собранието прицврстување, завртка во навој ореви или прислушувани дупки. ●Спецификации : Име : Целосно Навој Rod Material : 304 од не ' рѓосувачки steel Total Должина : 100/150/200/250/300/350/400/500mm Thread Дијаметар : M5●Карактеристики : 1. 304 од не ' рѓосувачки челик, обезбедува одлична отпорност на корозија и antirust способност за долг животен век.2. Целосно навој прачки се широко применети во многу наврати.3. Се користи за собранието прицврстување, завртка во навој ореви или прислушувани дупки.●Пакет Содржина : 10 x Навој Род●Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.

Декларирани својства

Најдобри предлози