.

.

Ohm Симбол Ѕид Decal Зен Круг Нп Знак Enzo Цитат Медитација, Јога Подарок Матрицата Винил Налепница Дома Спална Соба Оркестарот Уметност Постер Mural Прилагодено Печатење 6

Ohm Симбол Ѕид Decal Зен Круг Нп Знак Enzo Цитат Медитација, Јога Подарок Матрицата Винил Налепница Дома Спална Соба Оркестарот Уметност

Мислење на купувачите:

DEN 671.76
Износ
Залиха

Стави ги на твоите ѕидови, врати, прозорци и - каде што сакате.Вистинска големина на овој decal е 22"високи x 22"широк.Лесно да се примени!Лесен-за-следење наставата се вклучени во вашата нарачка.Ве молиме испратете еден "производ прилагодување" барање ако ви треба различна боја (види боја шема).Кора и се држи, самолепливи, отстранлив, водоотпорен, не се обновливи. - Почитувани Купувачи, Добредојдовте во мојата продавница - Ѕидот decals се еден од големите декоративни иновации од последниве години.Винил Decals се лесен и ефтин начин да декорирате вашиот простор.Може да донесе повеќе стил во вашиот дом или бизнис со нашите налепници! Големина на кои се прикажани на слика за прикажување цел!Вистинска големина на овој decal е 22" X 22" или 22" X 40" - Ние се користи само високо квалитетни материјали за нашите decals - Уживајте во вашиот нов винил ѕид decals!Ви благодариме !.

Декларирани својства

Најдобри предлози