.

.

WJPTL Tabletop Пластични Кутии за Складирање,3-Пак Снек Бин Фиоки Кујна Играчка Облека Преносни Складирање Кошеви, во Домови и Канцеларии Плакари Украс (Боја : Светло Сива

WJPTL Tabletop Пластични Кутии за Складирање,3-Пак Снек Бин Фиоки Кујна Играчка Облека Преносни Складирање Кошеви, во Домови и Канцеларии

Мислење на купувачите:

DEN 1077.60
Износ
Залиха

Складирање кутија е погодна за чување на мали лични предмети, како што се семејството книги, играчки, уметност, канцелариски материјал, облека, итн., кој може да ја спречи прашина да навлезат во внатрешноста.Кога се користи, ве молиме отворете го складирање кутија да се стави предмети, и чувајте го во гардероба кога не е во употреба, така што собата изгледа уредни и чисти. ★【Складирање Кошеви】 3 групи на складишни кошеви, PP материјал, дебела и издржливи, едноставни и стилски, уредно чување, додека одржување на објектите во дом, канцеларија, дома, канцеларија, таванот или други живеалишта среди и уреден. ★【Високо-квалитетни материјали】 складирање кошница е направен од високо-квалитетни PP материјал, водоотпорен и влага-доказ, без луто мирис, лесна за употреба, многу силна, мазни рабови, не burrs, и може да се користи често.Датотека за складирање кутија е многу лесно да се чисти и да ги сортирате по категории. ★【Лесно да се носат】Долго и широко поле на телото дизајн, голем капацитет, пренослив дизајн на двете страни, со што се удобни за носење, лесно да се движите и лесен, здрав справи го прави лесно да се носат или ги тргнеме од полица, трајни, здрава и еколошки. ★【Лизга отпорни на дното】 не се лизга поместена дизајн на дното на складирање кутија е лесно да се одржи, силна не се лизга, се повеќе отпорни на абразија, цврсто фатете на земјата, и да се држи до земјата без лизгање. ●Име : Складирање Кутија●Големина : 30*20*12cm/11.8*7.9*4.7 во●Боја класификација : мешана боја, портокалова, сина, светло сива, кајсија, бела●Материјал : пп пластични●Стил : модерна и едноставна●Применливи простор : студија соба, cloakroom, плакар, игра соба, публикации, канцеларија, расадник, провизии●Применливи толпата : деца, ученици, возрасни●Потсетување : Поради разликата на прирачник за мерење, големината може да има некоја грешка од 1-2cm, ве молиме да се разгледа на големина како што е соодветно.Боја на производ ќе имаат одредена боја разликата се должи на снимање сцена и екранот ефект на мониторот.За повеќе детали, ве молиме погледнете на вистинскиот производ примени.Можете лесно може да магацинот повеќе кутии или седат на нив, кутии може да ги зачувате вашите важни документи, пари, пасоши, лаптопи, сертификати во безбеден и правилен и соодветен начин, организаторот е совршен за дом, канцеларија, патување чување на датотеки.

Декларирани својства

Најдобри предлози