.

.

X-DREE 5 Компјутери Двоен Ред 4 Позиции Завртка Терминал Бариера Блок 600V 15A(5 Unidades Doble F-i-ла 4 Posiciones Tornillo Bloque де Barrera Терминал 600 ν 15A

X-DREE 5 Компјутери Двоен Ред 4 Позиции Завртка Терминал Бариера Блок 600V 15A(5 Unidades Doble F-i-ла 4 Posiciones Tornillo Bloque

Мислење на купувачите:

DEN 253.92
Износ
Залиха

Име На Производ : Терминал Бариера Блок;Модел Бр. : ТБ-1504 L.Номинална Вредност : 600 V 15 A;Тип : 4 Позиции, 2 Ред.Големина : 5.4 x 2.2 x 1.7 cm /2.1" x 0.9" x 0.7" (L*W*H);Материјал : Метал, Пластика.Боја : Црна, Бронза Тон;Тежина : 97g(Боја : Гора, Tono Bronce; Peso : 97g.Пакет Содржина : 5 x Terminal Бариера Блок(Contenido del paquete : 5 x barrera де терминал. 5 Компјутери Двоен Ред 4 Позиции Завртка Терминал Бариера Блок 600 V 15 AEach пар на краевите е изолирана од следната.Двоен ред 4 позлатен метална завртка конектори, фиксирана положба и пластични надворешниот дизајн.Опис на Spanish5 Unidades Doble F-i-ла 4 Posiciones Tornillo Bloque де Barrera Терминал 600 ν 15 ANombre del producto : Bloque де barrera терминал; Modelo Бр. : TB-1504 LValor номинална : 600 ν 15 A; Tipo : 4 posiciones, 2 filas Tamaño : 5.4 x 2.2 x 1.7 cm /2.1' 'x 0.9' 'x 0.7' '(L * W * H); Материјал : Метал, Plástico Color : Гора, Tono Bronce; Peso : 97g Contenido del paquete : 5 x barrera де терминал.

Декларирани својства

Најдобри предлози