.

.

Advantus Ѕид Клипови за Ткаенина Панели КЛИП,ЅИД,КУЛ,AST,20/BX Q6460A (Пакет of6)

Advantus Ѕид Клипови за Ткаенина Панели КЛИП,ЅИД,КУЛ,AST,20/BX Q6460A (Пакет of6)

Мислење на купувачите:

DEN 1956.72
Износ
Залиха

Добивате во рок од 1-5 Дена!.Ткаенина Панел Ѕид Клипови, Стандардна Големина, Избрани Бои, 20 по Пакет.БИРО ДОДАТОЦИ - PANEL ПОСТАВУВА Клип/за Менгеме Тип : Ткаенина Панел Клип; Боја(s) : Кул Бои; Материјал(s) : Пластика.

Декларирани својства

Најдобри предлози