.

.

Префрлување Напојување 201W 15V 13.4 Медицински PS W/ПРЕСТАПНА

Префрлување Напојување 201W 15V 13.4 Медицински PS W/ПРЕСТАПНА

Мислење на купувачите:

DEN 1824.00
Износ
Залиха

Медицински безбедност одобрени (MOOP ниво).Го издржат 300 VAC напливот на текст за 5 секунди.Вграден-во активна ПРЕСТАПНА функција.Вграден далечински ON/OFF контрола. 5 години гаранција.Features Universal AC влез / Full range Medical безбедност одобрени (MOOP ниво)Ниска испуштање струја.

Декларирани својства

Најдобри предлози